ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 3 ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 3 ΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
PLANET 20/01/2018 10:00:00 3 - 2
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ FAIR PLAY 20/01/2018 10:15:00 2 - 5
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΠΟ 28/01/2018 13:30:00 -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΝΟΙΞΗΣ 28/01/2018 10:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΟΙΞΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΓΗΠΕΔΟ FAIR PLAY 04/02/2018 10:30:00 2 - 3
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
CAMPEON FOOTBALL CLUB 04/02/2018 11:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
PLANET 10/02/2018 13:30:00 7 - 5
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΠΟ 11/02/2018 10:30:00 -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
PLANET - - -
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΓΗΠΕΔΟ FAIR PLAY - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
PLANET - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΕΠΟ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΓΗΠΕΔΟ FAIR PLAY - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΛΑΝΤΙΣ FC ACADEMY
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΓΗΠΕΔΟ FAIR PLAY - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
PLANET - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΠΟ - - -