ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ 20/01/2018 11:00:00 2 - 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
PLANET 20/01/2018 11:00:00 7 - 4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 20/01/2018 14:15:00 3 - 1
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 20/01/2018 09:30:00 4 - 7
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 20/01/2018 10:30:00 2 - 1
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΥΜΗΣ 27/01/2018 11:00:00 5 - 5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 27/01/2018 11:30:00 2 - 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 27/01/2018 12:00:00 5 - 2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 27/01/2018 09:45:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
SOCCER ACADEMY PENTELI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 03/02/2018 13:00:00 2 - 2
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 03/02/2018 10:30:00 4 - 0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΥΜΗΣ 10/03/2018 11:00:00 6 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI 24/02/2018 15:30:00 1 - 1
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
CAMPEON FOOTBALL CLUB 24/02/2018 10:00:00 3 - 0
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET 25/02/2018 10:00:00 1 - 3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - 3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 03/03/2018 13:00:00 5 - 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
PLANET 04/03/2018 12:00:00 4 - 3
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΥΜΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - 0 - 3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 10/03/2018 12:30:00 1 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 18/03/2018 10:30:00 1 - 5
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 17/03/2018 10:30:00 3 - 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET 18/03/2018 15:00:00 5 - 0
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 17/03/2018 11:00:00 5 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI 17/03/2018 14:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI 21/04/2018 10:30:00 2 - 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 21/04/2018 12:00:00 4 - 2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 21/04/2018 14:00:00 0 - 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 21/04/2018 12:00:00 2 - 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 03/03/2018 12:15:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI 28/04/2018 10:30:00 7 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 28/04/2018 13:00:00 1 - 3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 28/04/2018 14:00:00 3 - 5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET 05/05/2018 15:00:00 1 - 5
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
CAMPEON FOOTBALL CLUB 06/05/2018 10:00:00 1 - 2
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI 05/05/2018 14:00:00 7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI 12/05/2018 09:30:00 1 - 5
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΥΜΗΣ 13/05/2018 11:00:00 2 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 12/05/2018 11:00:00 5 - 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 12/05/2018 13:15:00 1 - 3
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 12/05/2018 14:15:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 19/05/2018 - 20/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 20/05/2018 18:00:00 4 - 2
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 19/05/2018 10:00:00 3 - 4
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 26/05/2018 - 27/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
PLANET - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/06/2018 - 03/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
SOCCER ACADEMY PENTELI 02/06/2018 10:00:00 7 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 09/06/2018 - 10/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
PLANET - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/06/2018 - 17/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 23/06/2018 - 24/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
PLANET - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΚΥΜΗΣ 22/04/2018 12:00:00 3 - 1