ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY PROJUNIOR SILVER - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY PROJUNIOR SILVER - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 21/04/2018 11:00:00 1 - 4
ΑΕΚ ROOTS
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
RIVER 22/04/2018 09:30:00 5 - 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 22/04/2018 13:00:00 4 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 21/04/2018 10:00:00 2 - 1
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΕΚ ROOTS
DANIEL BATISTA FC 29/04/2018 13:00:00 2 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - 3 - 0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΧΩΡΑΦΑ 28/04/2018 10:00:00 3 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 28/04/2018 10:00:00 8 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 06/05/2018 10:00:00 1 - 4
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
RIVER

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 06/05/2018 11:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
DANIEL BATISTA FC 12/05/2018 10:00:00 5 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 13/05/2018 16:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 19/05/2018 - 20/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ 20/05/2018 11:00:00 4 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΑΕΚ ROOTS
ATHENS FOOTBALL 03/06/2018 13:00:00 5 - 5
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΩΡΑΦΑ 20/05/2018 15:45:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 26/05/2018 - 27/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΕΚ ROOTS
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 27/05/2018 12:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/06/2018 - 03/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΚΑΜΑΤΕΡΟ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 02/06/2018 14:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/06/2018 - 10/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
DANIEL BATISTA FC - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕΚ ROOTS
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/06/2018 - 17/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 23/06/2018 - 24/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΚ ROOTS
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 30/06/2018 - 01/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
RIVER - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 07/07/2018 - 08/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
DANIEL BATISTA FC - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 14/07/2018 - 15/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
RIVER - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ROOTS
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 21/07/2018 - 22/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ (G.)
Π.Α.Ο ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
RIVER - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΕΚ ROOTS
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
DANIEL BATISTA FC - - -