ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY JUNIOR SILVER - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - FAIR PLAY JUNIOR SILVER - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 21/04/2018 10:00:00 5 - 4
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 22/04/2018 17:00:00 3 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΓΑΛΑΞΙΑ 21/04/2018 10:45:00 0 - 4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
PLAY PARK 22/04/2018 12:00:00 3 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
RIVER 28/04/2018 11:00:00 2 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 28/04/2018 10:00:00 5 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 28/04/2018 16:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 05/05/2018 14:00:00 4 - 0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 06/05/2018 11:00:00 5 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
PLAY PARK 06/05/2018 11:00:00 2 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 05/05/2018 19:15:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
EVOLUTION 13/05/2018 16:30:00 3 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 13/05/2018 11:00:00 2 - 2
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
RIVER 12/05/2018 12:30:00 1 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 19/05/2018 - 20/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 19/05/2018 10:00:00 0 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
PLAY PARK 19/05/2018 17:00:00 6 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 19/05/2018 19:30:00 0 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 19/05/2018 11:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 26/05/2018 - 27/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 27/05/2018 15:30:00 3 - 0
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/06/2018 - 03/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 02/06/2018 14:15:00 0 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 02/06/2018 14:00:00 5 - 1
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
RIVER 03/06/2018 10:30:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/06/2018 - 10/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/06/2018 - 17/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 23/06/2018 - 24/06/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 30/06/2018 - 01/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 07/07/2018 - 08/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 14/07/2018 - 15/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 21/07/2018 - 22/07/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - - -
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -