ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO KALLITHEAS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15/10/2017 09:45:00 0 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΓΟΥΔΗ 15/10/2017 11:50:00 3 - 5
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΕΡΓΑΝΗΣ 14/10/2017 14:30:00 3 - 2
ΑΚ. COERVER
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 15/10/2017 15:00:00 2 - 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/10/2017 11:00:00 1 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 21/10/2017 09:15:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 21/10/2017 10:15:00 5 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΚ. COERVER
ΕΡΓΑΝΗΣ 21/10/2017 13:15:00 0 - 5
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 22/10/2017 17:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
PAO KALLITHEAS
ARENA RENTI 21/10/2017 15:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO KALLITHEAS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 05/11/2017 10:30:00 2 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 05/11/2017 16:45:00 0 - 5
ΑΚ. COERVER
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ARENA RENTI 04/11/2017 15:30:00 2 - 4
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/11/2017 19:30:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ARENA RENTI 05/11/2017 10:15:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΓΟΥΔΗ 12/11/2017 18:30:00 3 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΚ. COERVER
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/11/2017 08:45:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΕΡΓΑΝΗΣ 11/11/2017 12:00:00 1 - 8
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
PAO KALLITHEAS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/11/2017 13:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO KALLITHEAS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 01/04/2018 09:45:00 -
ΑΚ. COERVER
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 19/11/2017 09:15:00 0 - 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/11/2017 18:00:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ARENA RENTI 18/11/2017 15:00:00 2 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 15:15:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΑΚ. COERVER
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 26/11/2017 11:30:00 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/2017 14:00:00 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 25/11/2017 11:30:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ARENA RENTI 25/11/2017 14:30:00 1 - 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
PAO KALLITHEAS
ΕΡΓΑΝΗΣ 25/11/2017 10:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO KALLITHEAS
ΑΚ. COERVER
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 02/12/2017 11:30:00 3 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/12/2017 17:30:00 2 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ARENA RENTI 03/12/2017 09:30:00 3 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 16:15:00 1 - 4
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ 02/12/2017 09:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/2017 17:30:00 2 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 10/12/2017 09:00:00 3 - 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ 10/12/2017 13:00:00 1 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09/12/2017 11:15:00 5 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
PAO KALLITHEAS
ARENA RENTI 10/12/2017 10:15:00 7 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO KALLITHEAS
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 17/12/2017 17:30:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 17/12/2017 09:00:00 3 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2017 16:30:00 3 - 4
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/12/2017 19:00:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/12/2017 15:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
PAO KALLITHEAS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 13/01/2018 17:00:00 0 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ARENA RENTI 14/01/2018 10:15:00 1 - 0
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΕΡΓΑΝΗΣ 13/01/2018 12:00:00 0 - 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΚ. COERVER
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/01/2018 14:00:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ARENA RENTI 13/01/2018 14:45:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΟΥΔΗ 21/01/2018 10:00:00 1 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 21/01/2018 09:00:00 0 - 3
ΑΚ. COERVER
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 20/01/2018 19:30:00 2 - 7
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/01/2018 10:00:00 0 - 1
PAO KALLITHEAS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 20/01/2018 19:00:00 0 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
PAO KALLITHEAS
ΓΟΥΔΗ 28/01/2018 14:15:00 4 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 28/01/2018 17:30:00 6 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 28/01/2018 10:40:00 2 - 4
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 28/01/2018 12:30:00 1 - 5
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 28/01/2018 14:20:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 04/02/2018 10:30:00 0 - 6
ΑΚ. COERVER
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/02/2018 10:00:00 1 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ARENA RENTI 03/02/2018 16:00:00 5 - 1
PAO KALLITHEAS
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 03/02/2018 09:30:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
PAO KALLITHEAS
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΑΚ. COERVER
ΓΟΥΔΗ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 14/04/2018 14:15:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 11/02/2018 10:00:00 1 - 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 10/02/2018 13:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/02/2018 18:30:00 0 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ARENA RENTI 25/02/2018 10:15:00 1 - 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/02/2018 19:30:00 0 - 2
PAO KALLITHEAS
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ 25/02/2018 12:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
PAO KALLITHEAS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 03/03/2018 - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΓΟΥΔΗ 04/03/2018 09:30:00 2 - 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/03/2018 16:00:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ARENA RENTI 04/03/2018 10:15:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚ. COERVER
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/03/2018 17:00:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
ARENA RENTI 11/03/2018 12:00:00 0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 5
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ 10/03/2018 14:00:00 2 - 6
PAO KALLITHEAS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 10/03/2018 14:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
PAO KALLITHEAS
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/03/2018 15:00:00 1 - 3
ΑΚ. COERVER
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ
ARENA RENTI 18/03/2018 11:30:00 0 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 18/03/2018 09:45:00 5 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο. 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΟΥΔΗ 18/03/2018 11:00:00 8 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1
ARENA RENTI 18/03/2018 09:00:00 0 - 0