ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
DANIEL BATISTA FC 03/11/2018 16:30:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
STAR RENTI 11/11/2018 13:45:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ 17/11/2018 14:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
STAR ΒΟΥΛΑΣ 25/11/2018 09:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ 16/12/2018 13:45:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 09/12/2018 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ 13/01/2019 15:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -