ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 17/11/2018 12:00:00 0 - 8
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
COBRA FC
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 8 - 0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
AEK ROOTS
ARENA RENTI 17/11/2018 17:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11/11/2018 09:00:00 5 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 17:15:00 4 - 0
COBRA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/11/2018 16:30:00 6 - 1
AEK ROOTS
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 18:15:00 1 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
COBRA FC
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/11/2018 14:30:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI 24/11/2018 15:00:00 4 - 1
COBRA FC
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
AEK ROOTS
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
RIVER - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
AEK ROOTS
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2018 17:30:00 0 - 3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI 04/11/2018 17:30:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 12:15:00 4 - 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ARENA RENTI 16/12/2018 11:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COBRA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
AEK ROOTS
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
COBRA FC
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
COBRA FC
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COBRA FC
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/11/2018 17:30:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
COBRA FC
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
COBRA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ RED
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -