ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 24/11/2018 16:15:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/11/2018 14:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
STAR RENTI 17/11/2018 10:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΗΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 01/12/2018 20:30:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 08/12/2018 09:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
STAR RENTI 15/12/2018 09:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
STAR RENTI 12/01/2019 09:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ
STAR RENTI 26/01/2019 10:15:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
STAR RENTI 02/02/2019 20:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΓΟΥΔΗ 09/02/2019 09:30:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΗΤΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16/02/2019 19:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI - - -