ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α1 ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Α1 ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ELITE ATHENS ACADEMY
ALMA CLUB - - 6 - 0
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 2 - 4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - 1 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 04/11/2018 17:00:00 1 - 9
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 04/11/2018 10:00:00 3 - 3
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/11/2018 16:30:00 6 - 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 11/11/2018 18:00:00 0 - 5
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ALMA CLUB 11/11/2018 13:00:00 1 - 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10/11/2018 12:00:00 1 - 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/11/2018 15:30:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 18/11/2018 11:00:00 1 - 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 17/11/2018 09:00:00 2 - 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 25/11/2018 10:30:00 4 - 1
ELITE ATHENS ACADEMY
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 25/11/2018 19:00:00 2 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 25/11/2018 18:00:00 3 - 0
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2018 15:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2018 16:30:00 3 - 3
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 02/12/2018 17:15:00 3 - 3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2018 12:30:00 2 - 5
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 01/12/2018 09:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 09/12/2018 12:15:00 0 - 0
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ELITE ATHENS ACADEMY
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/12/2018 17:30:00 2 - 5
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/12/2018 09:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 15/12/2018 17:45:00 -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 16/12/2018 17:00:00 -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2018 16:15:00 -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 16/12/2018 09:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ELITE ATHENS ACADEMY
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ALMA CLUB - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ALMA CLUB - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ALMA CLUB - - -