ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
CHAMPIONS ΕΛΛΗΝΙΚΟ 21/10/2018 12:00:00 4 - 8
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΕΡΩΜΑ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
COUROS CLUB
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 11:00:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 11:00:00 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 04/11/2018 12:45:00 0 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΧΕΡΩΜΑ 04/11/2018 14:00:00 1 - 4
COUROS CLUB
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 09/12/2018 09:30:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ELITE ATHENS ACADEMY
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΧΕΡΩΜΑ 11/11/2018 14:15:00 0 - 3
COUROS CLUB
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 3 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΕΡΩΜΑ 01/12/2018 10:00:00 2 - 5
COUROS CLUB
ELITE ATHENS ACADEMY
STAR ΒΟΥΛΑΣ 17/11/2018 15:00:00 4 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2018 18:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
COUROS CLUB
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 12:00:00 2 - 4
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
CHAMPIONS ΕΛΛΗΝΙΚΟ 01/12/2018 18:00:00 4 - 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΧΕΡΩΜΑ 24/11/2018 16:15:00 3 - 1
COUROS CLUB
ΟΜΑΔΑ 1
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ALMA CLUB 25/11/2018 12:00:00 5 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ELITE ATHENS ACADEMY
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2018 15:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
COUROS CLUB
ΧΕΡΩΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 18:15:00 1 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 12:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2018 12:00:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΧΕΡΩΜΑ 16/12/2018 15:00:00 -
COUROS CLUB
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
STAR ΒΟΥΛΑΣ 16/12/2018 12:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
COUROS CLUB
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΧΕΡΩΜΑ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
COUROS CLUB
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ALMA CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
COUROS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΕΡΩΜΑ - - -
COUROS CLUB
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ELITE ATHENS ACADEMY
ALMA CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
COUROS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
COUROS CLUB
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
STAR ΒΟΥΛΑΣ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ALMA CLUB - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -