ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ 9Χ9 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 16:15:00 2 - 1
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 4
AEK ROOTS
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 4 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 19:15:00 4 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/11/2018 16:30:00 1 - 1
ELITE ATHENS ACADEMY
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/12/2018 16:30:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/11/2018 18:15:00 3 - 5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/12/2018 16:30:00 5 - 1
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 14:00:00 0 - 7
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 01/12/2018 10:00:00 3 - 0
ELITE ATHENS ACADEMY
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 14:15:00 1 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/11/2018 16:30:00 1 - 3
AEK ROOTS
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 13:15:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ELITE ATHENS ACADEMY
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/11/2018 17:45:00 5 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2018 18:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 25/11/2018 10:00:00 -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2018 12:45:00 3 - 0
AEK ROOTS
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 16:15:00 0 - 3
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2018 17:30:00 0 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
AEK ROOTS
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/11/2018 16:30:00 6 - 0
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/12/2018 10:00:00 3 - 0
ELITE ATHENS ACADEMY
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/12/2018 14:30:00 7 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/12/2018 13:00:00 2 - 1
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/01/2019 15:15:00 2 - 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/12/2018 17:30:00 1 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ELITE ATHENS ACADEMY
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -