ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ILIOS Κ10 Β ΟΜΙΛΟΣ 5Χ5 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - ILIOS Κ10 Β ΟΜΙΛΟΣ 5Χ5 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - 3 - 8
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 12:00:00 -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 9 - 8
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 17/11/2018 19:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/03/2018 10:00:00 4 - 4
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/03/2018 11:00:00 4 - 7
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 09:00:00 -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/12/2018 18:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 19:15:00 2 - 6
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 09:00:00 7 - 1
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 10:00:00 5 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 09/12/2018 12:00:00 -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 08/12/2018 18:30:00 -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 25/11/2018 12:00:00 2 - 5
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 10:00:00 -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/11/2018 18:45:00 1 - 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 04/11/2018 09:00:00 6 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ACQUA E SOLE 02/12/2018 13:00:00 2 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2018 18:30:00 8 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 02/12/2018 09:00:00 1 - 6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
Α΄ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ STARS
Α.Ο.Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -