ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
SOCCERLAND
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 20/10/2018 11:30:00 0 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 21/10/2018 11:15:00 4 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 20/10/2018 18:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/2018 10:30:00 7 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 03/11/2018 12:00:00 2 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/11/2018 12:45:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 11/11/2018 09:00:00 5 - 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
SOCCERLAND
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 11/11/2018 10:00:00 1 - 5
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 11/11/2018 15:00:00 6 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 17/11/2018 19:00:00 4 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
SOCCERLAND
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 17/11/2018 17:30:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 24/11/2018 17:30:00 0 - 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 25/11/2018 19:00:00 4 - 0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/11/2018 11:00:00 6 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 02/12/2018 13:00:00 3 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/12/2018 18:30:00 2 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 02/12/2018 09:00:00 0 - 4
SOCCERLAND
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/12/2018 14:00:00 4 - 3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - 3 - 0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
SOCCERLAND
ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 08/12/2018 18:30:00 4 - 2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
SOCCERLAND
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 15/12/2018 10:30:00 1 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/12/2018 18:15:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 13/01/2019 10:00:00 -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
SOCCERLAND
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 19/01/2019 09:00:00 -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
SOCCERLAND
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/01/2019 17:15:00 -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 15/12/2018 13:00:00 4 - 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
SOCCERLAND
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
SOCCERLAND
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΩΡΑΦΑ 12/01/2019 20:30:00 1 - 2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
SOCCERLAND
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -