ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ14 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ14 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 21/10/2018 14:00:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 21/10/2018 12:45:00 0 - 4
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 20/10/2018 14:00:00 4 - 0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 20/10/2018 14:00:00 4 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
MF PARADISE
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 27/10/2018 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 03/11/2018 18:30:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ 04/11/2018 13:00:00 4 - 3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ 04/11/2018 09:00:00 3 - 1
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/2018 11:30:00 2 - 6
MF PARADISE
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 03/11/2018 14:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/11/2018 14:30:00 3 - 3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 11/11/2018 09:15:00 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/11/2018 12:00:00 4 - 1
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
MF PARADISE
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 11/11/2018 11:00:00 2 - 3
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 11/11/2018 19:15:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 18/11/2018 11:00:00 2 - 1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MF PARADISE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 17/11/2018 14:00:00 6 - 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 18/11/2018 17:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΟΡΦΕΩΣ 25/11/2018 19:00:00 4 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/11/2018 17:00:00 2 - 1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 25/11/2018 09:15:00 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 24/11/2018 15:00:00 1 - 0
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 25/11/2018 13:30:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 02/12/2018 10:30:00 1 - 5
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ 02/12/2018 13:00:00 2 - 1
MF PARADISE
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 05/12/2018 21:15:00 3 - 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ 01/12/2018 14:15:00 0 - 4
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΑΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 01/12/2018 11:00:00 4 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ 09/12/2018 09:00:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
MF PARADISE
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 09/12/2018 12:00:00 2 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 08/12/2018 18:15:00 1 - 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 09/12/2018 13:00:00 6 - 5
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 09/12/2018 13:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
MF PARADISE
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
MF PARADISE
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
MF PARADISE
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ - - -
MF PARADISE
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΧΩΡΑΦΑ - - -
MF PARADISE
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
MF PARADISE
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΡΦΕΩΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
MF PARADISE
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -