ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ14 Β2 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ14 Β2 ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/10/2018 10:00:00 1 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 20/10/2018 10:30:00 0 - 4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 27/10/2018 17:00:00 1 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΖΩΦΡΙΑ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 21/10/2018 15:30:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 04/11/2018 11:30:00 1 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 03/11/2018 11:15:00 0 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 04/11/2018 12:00:00 3 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 04/11/2018 12:00:00 2 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 04/11/2018 11:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 11/11/2018 10:00:00 0 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/11/2018 09:45:00 4 - 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
RIVER 11/11/2018 10:30:00 1 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΛΕΙΒΑΔΙ 11/11/2018 16:00:00 3 - 4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/11/2018 12:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/11/2018 09:45:00 3 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 07/04/2019 16:30:00 3 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 18/11/2018 18:30:00 0 - 4
ΖΩΦΡΙΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 17/11/2018 13:00:00 2 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 17/11/2018 13:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 25/11/2018 12:00:00 2 - 4
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 25/11/2018 10:00:00 3 - 6
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΖΩΦΡΙΑ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/11/2018 17:30:00 5 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 24/11/2018 13:00:00 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 24/11/2018 12:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 13:00:00 4 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 01/12/2018 19:30:00 1 - 1
ΖΩΦΡΙΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 02/12/2018 11:00:00 4 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 02/12/2018 10:00:00 1 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 02/12/2018 10:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 09/12/2018 10:00:00 1 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΖΩΦΡΙΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 08/12/2018 20:15:00 2 - 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 09/12/2018 11:00:00 2 - 5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 08/12/2018 18:30:00 2 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 08/12/2018 10:00:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 15/12/2018 10:30:00 2 - 0
ΖΩΦΡΙΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16/12/2018 11:00:00 1 - 5
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 16/12/2018 14:00:00 2 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 16/12/2018 13:30:00 3 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
KINGS OF SOCCER 15/12/2018 12:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 13/01/2019 17:00:00 5 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 06/04/2019 14:15:00 1 - 3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 13/01/2019 11:00:00 2 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/01/2019 12:30:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 20/01/2019 10:30:00 1 - 5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
KINGS OF SOCCER 19/01/2019 10:15:00 4 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 19/01/2019 18:00:00 1 - 5
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 20/01/2019 17:00:00 2 - 3
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 19/01/2019 12:30:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 26/01/2019 13:00:00 0 - 0
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/01/2019 18:30:00 0 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
KINGS OF SOCCER 27/01/2019 10:30:00 2 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 26/01/2019 18:00:00 3 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 26/01/2019 19:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 03/02/2019 09:30:00 2 - 0
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/02/2019 18:00:00 1 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 03/02/2019 10:00:00 5 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 02/02/2019 15:30:00 1 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 02/02/2019 11:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/02/2019 17:00:00 0 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 10/02/2019 11:00:00 4 - 3
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 09/02/2019 19:00:00 0 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
KINGS OF SOCCER 10/02/2019 11:45:00 0 - 1
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 09/02/2019 17:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/02/2019 18:00:00 0 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/02/2019 14:00:00 3 - 0
ΖΩΦΡΙΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 17/02/2019 10:30:00 2 - 4
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 16/02/2019 13:00:00 4 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/02/2019 17:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 02/03/2019 17:15:00 1 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/02/2019 10:00:00 1 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΖΩΦΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 02/03/2019 10:30:00 1 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/03/2019 17:00:00 2 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
KINGS OF SOCCER 03/03/2019 10:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 17/03/2019 12:00:00 5 - 2
ΖΩΦΡΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16/03/2019 15:00:00 2 - 3
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 17/03/2019 14:30:00 5 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΛΕΙΒΑΔΙ 16/03/2019 11:00:00 2 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
KINGS OF SOCCER 16/03/2019 09:45:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 23/03/2019 11:45:00 0 - 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΦΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/03/2019 12:30:00 0 - 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 24/03/2019 11:00:00 0 - 4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΕΜΑ 06/04/2019 12:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΖΩΦΡΙΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 30/03/2019 17:00:00 0 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 31/03/2019 11:00:00 2 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΛΕΙΒΑΔΙ 31/03/2019 14:00:00 3 - 1
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
KINGS OF SOCCER 30/03/2019 11:30:00 6 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/03/2019 14:00:00 0 - 0