ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ12 Α2 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ12 Α2 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/10/2018 15:00:00 4 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 21/10/2018 10:00:00 0 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 20/10/2018 10:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 04/11/2018 12:00:00 0 - 4
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 03/11/2018 14:30:00 0 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 04/11/2018 12:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/11/2018 17:00:00 2 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 11/11/2018 11:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 10/11/2018 12:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 17/11/2018 19:00:00 4 - 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 17/11/2018 11:00:00 3 - 1
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 17/11/2018 12:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 24/11/2018 16:00:00 7 - 3
AEK ROOTS
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
RIVER 25/11/2018 12:00:00 3 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/11/2018 13:00:00 2 - 3
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/11/2018 17:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 02/12/2018 13:15:00 4 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 01/12/2018 11:30:00 4 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 02/12/2018 18:15:00 5 - 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 16:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 08/12/2018 14:30:00 0 - 0
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 08/12/2018 14:00:00 1 - 4
AEK ROOTS
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2018 14:00:00 0 - 4
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2018 18:30:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/12/2018 17:00:00 -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 15/12/2018 20:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
AEK ROOTS
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
AEK ROOTS
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 01/12/2018 15:45:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β2
ΕΓΚ. ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -