ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ12 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ12 Β1 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
EVOLUTION 20/10/2018 11:00:00 2 - 3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 21/10/2018 14:00:00 3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
SOCCERLAND
ΧΩΡΑΦΑ 21/10/2018 18:15:00 0 - 2
MF PARADISE
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 21/10/2018 10:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 04/11/2018 10:00:00 2 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 03/11/2018 10:00:00 1 - 1
SOCCERLAND
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
SOCCERLAND 04/11/2018 12:00:00 1 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 04/11/2018 11:00:00 0 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 03/11/2018 14:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 11/11/2018 13:15:00 3 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
SOCCERLAND
ΗΦΑΙΣΤΟΥ 11/11/2018 13:15:00 4 - 0
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 10/11/2018 14:00:00 5 - 9
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΧΩΡΑΦΑ 11/11/2018 17:00:00 3 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 11/11/2018 11:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
SOCCERLAND
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
SOCCERLAND

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
MF PARADISE
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 17/11/2018 13:00:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
SOCCERLAND
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 24/11/2018 13:00:00 2 - 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 25/11/2018 10:00:00 6 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
EVOLUTION 24/11/2018 10:00:00 1 - 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
MF PARADISE
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 24/11/2018 16:00:00 0 - 4
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 25/11/2018 11:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND 01/12/2018 11:00:00 3 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/12/2018 14:00:00 2 - 4
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 02/12/2018 11:00:00 4 - 2
MF PARADISE
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 01/12/2018 12:00:00 2 - 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΓΑΛΑΞΙΑ 02/12/2018 12:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
SOCCERLAND 08/12/2018 12:00:00 5 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 08/12/2018 15:00:00 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
MF PARADISE
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ 09/12/2018 13:00:00 0 - 4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ 09/12/2018 12:30:00 2 - 0
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ 08/12/2018 10:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
MF PARADISE
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
SOCCERLAND
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΧΩΡΑΦΑ - - -
MF PARADISE
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
SOCCERLAND
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
MF PARADISE
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
MF PARADISE
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
SOCCERLAND
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
MF PARADISE
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
MF PARADISE
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
MF PARADISE
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
SOCCERLAND
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
MF PARADISE
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
MF PARADISE
SOCCERLAND
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β3
ΧΩΡΑΦΑ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -