ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAY Κ12 Β2 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAY Κ12 Β2 ΟΜΙΛΟΣ - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
PLAY PARK 21/10/2018 09:30:00 3 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΛΕΙΒΑΔΙ 20/10/2018 13:00:00 2 - 1
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 2
ATHENS FOOTBALL 21/10/2018 10:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΕΜΑ 04/11/2018 10:00:00 2 - 6
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 03/11/2018 16:00:00 2 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ATHENS FOOTBALL 04/11/2018 13:00:00 1 - 3
SOCCERLAND 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
PLAY PARK 11/11/2018 12:00:00 6 - 9
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ATHENS FOOTBALL 10/11/2018 12:00:00 5 - 7
SOCCERLAND 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
SOCCERLAND 10/11/2018 16:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 17/11/2018 14:00:00 5 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΡΕΜΑ 17/11/2018 12:00:00 4 - 3
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
SOCCERLAND 2
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 22/12/2018 14:00:00 1 - 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
RIVER 25/11/2018 11:00:00 3 - 1
SOCCERLAND 2
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 24/11/2018 14:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
PLAY PARK 01/12/2018 12:00:00 2 - 4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 02/12/2018 13:00:00 6 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
SOCCERLAND 2
ΡΕΜΑ 01/12/2018 13:00:00 2 - 1
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
RIVER 09/12/2018 10:00:00 3 - 1
SOCCERLAND 2
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND 09/12/2018 13:30:00 2 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΡΕΜΑ 08/12/2018 13:30:00 3 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΛΕΙΒΑΔΙ 16/12/2018 12:00:00 2 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
SOCCERLAND 2
PLAY PARK 15/12/2018 13:00:00 2 - 3
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 16/12/2018 14:00:00 2 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΡΕΜΑ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
SOCCERLAND 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
SOCCERLAND 07/04/2019 12:00:00 4 - 3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΡΕΜΑ 12/01/2019 14:00:00 5 - 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΗ

-
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 20/01/2019 11:00:00 2 - 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 20/01/2019 16:00:00 1 - 2
SOCCERLAND 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 20/01/2019 13:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 20/01/2019 11:00:00 2 - 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
PLAY PARK - - 3 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΛΕΙΒΑΔΙ 27/01/2019 14:00:00 4 - 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
RIVER 27/01/2019 11:00:00 5 - 3
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
SOCCERLAND 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 07/04/2019 17:00:00 3 - 0
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΡΕΜΑ 02/02/2019 12:00:00 3 - 0
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 03/02/2019 14:00:00 2 - 4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
SOCCERLAND 2
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 02/02/2019 13:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PLAY PARK 09/02/2019 14:00:00 1 - 2
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΛΕΙΒΑΔΙ 10/02/2019 13:30:00 3 - 1
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
SOCCERLAND 2
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
SOCCERLAND 10/02/2019 12:30:00 6 - 4
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
KINGS OF SOCCER 09/02/2019 09:30:00 7 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PLAY PARK 16/02/2019 11:30:00 4 - 7
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
WEST SIDE ATHLETIC PARK 16/02/2019 12:30:00 3 - 5
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΡΕΜΑ 13/01/2019 12:00:00 5 - 4
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
SOCCERLAND 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 16/02/2019 12:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΛΕΙΒΑΔΙ 03/03/2019 14:30:00 1 - 0
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
RIVER 03/03/2019 13:30:00 4 - 4
SOCCERLAND 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
SOCCERLAND 02/03/2019 12:00:00 2 - 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - 3 - 0
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
KINGS OF SOCCER 02/03/2019 11:00:00 3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΛΕΙΒΑΔΙ 17/03/2019 10:00:00 2 - 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
PLAY PARK 16/03/2019 14:00:00 2 - 4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
SOCCERLAND 2
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 16/03/2019 13:00:00 3 - 1
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
ΡΕΜΑ 17/03/2019 11:00:00 7 - 3
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
RIVER 23/03/2019 12:30:00 3 - 1
SOCCERLAND 2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
SOCCERLAND 23/03/2019 11:00:00 3 - 0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 23/03/2019 13:30:00 0 - 1
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
ΜΑΡΑΚΑΝΑ 07/04/2019 11:00:00 4 - 7
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
AEK ROOTS ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
AEK ROOTS ΜΕΝΙΔΙΟΥ
RIVER 31/03/2019 11:30:00 1 - 0
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
SOCCERLAND 2
ΛΕΙΒΑΔΙ 30/03/2019 11:00:00 3 - 3
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β4
PLAY PARK 31/03/2019 13:00:00 2 - 2
AEK ROOTS ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΟΝΑΣ Β4
ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ 31/03/2019 13:00:00 6 - 2
ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
Δ.Α.Ο ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0