ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Α1' ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 (9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Α1' ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 (9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 21/10/2018 10:00:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 10/11/2018 13:00:00 5 - 5
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI 20/10/2018 14:00:00 2 - 7
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 14/10/2018 12:00:00 2 - 0
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 03/11/2018 14:00:00 1 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/11/2018 11:00:00 4 - 2
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 04/11/2018 15:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 13/10/2018 13:00:00 6 - 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
SOCCERINO 11/11/2018 12:00:00 5 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI 13/10/2018 11:00:00 2 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI 04/11/2018 11:00:00 0 - 2
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 20/10/2018 12:00:00 1 - 4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -