ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Α1' ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 (9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Α1' ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 (9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI 15/12/2018 10:00:00 5 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - 2 - 5
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI 15/12/2018 11:00:00 2 - 2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI 15/12/2018 16:00:00 3 - 4
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
SOCCERINO 15/12/2018 12:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 10/02/2019 14:00:00 1 - 2
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
SOCCERINO 02/12/2018 13:00:00 5 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 01/12/2018 11:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 02/03/2019 16:00:00 5 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI 01/12/2018 10:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 21/10/2018 10:00:00 6 - 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΑΤΤΙΚΟΣ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 08/12/2018 12:00:00 4 - 3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 17/11/2018 12:00:00 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI 16/02/2019 15:00:00 1 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI 26/01/2019 09:00:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI 02/12/2018 11:00:00 1 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI 10/02/2019 15:00:00 2 - 5
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 09/02/2019 11:30:00 1 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 08/12/2018 13:00:00 2 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 18/11/2018 14:00:00 3 - 2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 08/12/2018 15:00:00 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 24/11/2018 14:00:00 2 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 10/11/2018 13:00:00 5 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 14/10/2018 12:00:00 2 - 0
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 26/01/2019 10:00:00 0 - 5
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 24/11/2018 12:00:00 3 - 5
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI 20/10/2018 14:00:00 2 - 7
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI 27/01/2019 12:00:00 5 - 4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - 3 - 0
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 13/01/2019 14:00:00 0 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
SOCCERINO 20/01/2019 14:00:00 7 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 03/11/2018 14:00:00 1 - 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 04/11/2018 15:00:00 0 - 3
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI 02/03/2019 13:00:00 1 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 03/11/2018 11:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI 17/11/2018 14:00:00 6 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
SOCCERINO 11/11/2018 12:00:00 5 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 13/10/2018 13:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 20/10/2018 12:00:00 1 - 4
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI 08/12/2018 11:00:00 0 - 6
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI 04/11/2018 11:00:00 0 - 2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
SOCCERINO 20/01/2019 15:00:00 1 - 6
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI 13/10/2018 11:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 08/12/2018 16:00:00 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 24/11/2018 15:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI 27/01/2019 16:00:00 1 - 0
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI 08/12/2018 14:00:00 7 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI 03/02/2019 17:00:00 3 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI 02/02/2019 17:00:00 5 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 02/02/2019 09:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI 20/01/2019 11:00:00 1 - 6
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - 3 - 0
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI - - -
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - 1 - 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI 17/02/2019 11:00:00 3 - 3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 19/01/2019 12:00:00 2 - 5
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 17/02/2019 12:00:00 4 - 1
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 16/02/2019 11:00:00 0 - 3
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI 19/01/2019 14:00:00 1 - 6
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ
SOCCERINO 20/01/2019 10:00:00 5 - 6
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ARENA RENTI - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12/01/2019 15:00:00 3 - 3
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΑΤΤΙΚΟΣ
ARENA RENTI 03/03/2019 14:00:00 4 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΑΤΤΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (1)
ARENA RENTI - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ARENA RENTI 03/03/2019 13:00:00 1 - 4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Α.Ο 2
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
SOCCERINO 02/03/2019 11:30:00 2 - 3