ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Α2' ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 (9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Α2' ΟΜΙΛΟΣ Κ 14 (9Χ9) - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI 20/10/2018 10:00:00 0 - 6
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 08/12/2018 16:00:00 -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
SOCCERINO 09/12/2018 12:00:00 -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI 08/12/2018 17:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI 04/11/2018 16:00:00 6 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI 20/10/2018 11:00:00 2 - 1
ΘΗΣΕΑΣ
ΑΚ. COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 24/11/2018 17:00:00 3 - 5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI 02/12/2018 12:00:00 2 - 4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΘΗΣΕΑΣ
SOCCERINO 04/11/2018 17:00:00 6 - 1
ΑΚ. COERVER
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI 03/11/2018 14:00:00 5 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI 24/11/2018 13:00:00 1 - 3
ΘΗΣΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI 10/11/2018 11:00:00 3 - 0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI 01/12/2018 13:00:00 2 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 21/10/2018 15:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI 25/11/2018 10:00:00 2 - 1
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
SOCCERINO

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 02/12/2018 16:00:00 3 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI 21/10/2018 10:00:00 1 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI 09/12/2018 14:00:00 -
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI 10/11/2018 09:00:00 6 - 4
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI 11/11/2018 12:00:00 0 - 3
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
SOCCERINO 24/11/2018 15:00:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
SOCCERINO 18/11/2018 09:00:00 7 - 2
ΑΚ. COERVER
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI 17/11/2018 11:00:00 4 - 6
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI 01/12/2018 12:00:00 1 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI 09/12/2018 14:00:00 -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI 02/12/2018 17:00:00 2 - 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 03/11/2018 13:00:00 3 - 0
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
SOCCERINO 17/11/2018 11:00:00 8 - 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI 03/11/2018 11:00:00 3 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΑΚ. COERVER
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI 13/10/2018 11:00:00 2 - 7
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI 02/12/2018 13:00:00 1 - 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI 11/11/2018 14:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΑΚ. COERVER
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 17/11/2018 13:00:00 6 - 3
ΑΚ. COERVER
ΘΗΣΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΑΚ. COERVER
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΑΚ. COERVER
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΑΚ. COERVER
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (1)
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI - - -