ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Α1' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (9Χ9) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Α1' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (9Χ9) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI 21/10/2018 14:00:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 25/11/2018 13:00:00 0 - 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
SOCCERINO 24/11/2018 14:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI 11/11/2018 11:00:00 3 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΟΜΑΔΑ 2
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI 11/11/2018 13:00:00 4 - 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 13/10/2018 12:00:00 1 - 6
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 09/12/2018 17:00:00 -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
SOCCERINO 25/11/2018 13:00:00 3 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 03/11/2018 12:00:00 0 - 5
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
SOCCERINO 04/11/2018 10:00:00 2 - 5
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΜΑΔΑ 2
SOCCERINO - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
SOCCERINO 08/12/2018 12:00:00 -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ARENA RENTI 01/12/2018 14:00:00 6 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI 21/10/2018 11:00:00 3 - 4
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 03/11/2018 14:00:00 2 - 6
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI 17/11/2018 15:00:00 0 - 6
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI 13/10/2018 14:00:00 6 - 2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
SOCCERINO - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 02/12/2018 15:00:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΜΑΔΑ 1
SOCCERINO - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
SOCCERINO - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 09/12/2018 15:00:00 -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
SOCCERINO - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
SOCCERINO 08/12/2018 14:00:00 -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ARENA RENTI - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 02/12/2018 14:00:00 1 - 5
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
SOCCERINO - - -
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΑΙΓΙΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (1)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (2)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -