ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Α2' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (9Χ9) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Α2' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (9Χ9) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 20/10/2018 13:00:00 1 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI 03/11/2018 09:00:00 5 - 5
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
SOCCERINO 24/11/2018 17:00:00 4 - 3
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
SOCCERINO 08/12/2018 15:00:00 -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
SOCCERINO 10/11/2018 10:00:00 0 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ARENA RENTI 10/11/2018 15:00:00 8 - 3
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 17/11/2018 09:00:00 3 - 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
SOCCERINO 24/11/2018 14:00:00 4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ARENA RENTI 03/11/2018 09:00:00 3 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
SOCCERINO 10/11/2018 10:00:00 4 - 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 17/11/2018 11:00:00 1 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI 24/11/2018 10:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ARENA RENTI 08/12/2018 10:00:00 -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
SOCCERINO 25/11/2018 09:00:00 1 - 6
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI 03/11/2018 15:00:00 2 - 1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
SOCCERINO 08/12/2018 11:00:00 -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
SOCCERINO 01/12/2018 14:00:00 6 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 01/12/2018 17:00:00 1 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
SOCCERINO 24/11/2018 09:00:00 6 - 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI 17/11/2018 13:00:00 1 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 09/12/2018 12:00:00 -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
SOCCERINO 02/12/2018 09:00:00 3 - 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
SOCCERINO 01/12/2018 13:00:00 2 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
GPS SEE-VALENCIA FC
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
GPS SEE-VALENCIA FC
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI - - -
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
GPS SEE-VALENCIA FC
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Α.Σ.Χ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ARENA RENTI - - -