ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Β' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Β' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 04/11/2018 12:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI 14/10/2018 11:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 25/11/2018 11:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
SOCCERINO - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
SOCCERINO 02/12/2018 10:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMONDS Κ 12 (4)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 09/12/2018 11:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI 11/11/2018 13:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI 10/02/2019 12:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ (4)
SOCCERINO 16/02/2019 15:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
DIAMONDS Κ 12 (4)
ARENA RENTI 03/03/2019 10:00:00 3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (2)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (2)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -