ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Γ' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Γ' ΟΜΙΛΟΣ Κ 12 (8Χ8) - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ARENA RENTI 03/02/2019 10:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
SOCCERINO 11/11/2018 11:00:00 6 - 11

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
Α.Ο.Α.Δ (3)
SOCCERINO 17/11/2018 17:00:00 5 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
SOCCERINO 01/12/2018 12:00:00 6 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
SOCCERINO 13/01/2019 12:00:00 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
SOCCERINO 19/01/2019 10:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
SOCCERINO 25/11/2018 16:00:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
SOCCERINO 16/02/2019 16:00:00 5 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
SOCCERINO 10/02/2019 10:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Α.Δ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ARENA RENTI 27/01/2019 10:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (3)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
SOCCERINO 17/03/2019 09:00:00 5 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (3)
SOCCERINO 03/03/2019 10:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (2)
ARENA RENTI - - -