ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΥ Κ 14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟΥ Κ 14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 24/11/2018 09:30:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 25/11/2018 15:00:00 4 - 2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15/12/2018 10:45:00 0 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 03/11/2018 17:00:00 5 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
STAR RENTI - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
STAR RENTI 12/01/2019 10:15:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 02/02/2019 13:00:00 5 - 0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI 04/11/2018 13:30:00 4 - 1
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 01/12/2018 14:00:00 2 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 24/11/2018 18:30:00 3 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 01/12/2018 17:00:00 0 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
STAR RENTI 24/11/2018 09:45:00 2 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 11/11/2018 17:30:00 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 10/11/2018 13:00:00 3 - 3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
STAR RENTI 03/11/2018 08:30:00 0 - 5
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ARENA RENTI 03/11/2018 15:00:00 2 - 4
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/11/2018 15:30:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 18/11/2018 17:00:00 3 - 2
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 13/01/2019 18:30:00 3 - 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/01/2019 16:15:00 4 - 5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19/01/2019 09:00:00 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
STAR RENTI 17/11/2018 08:45:00 8 - 3
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
STAR RENTI 17/11/2018 15:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 20/10/2018 14:15:00 2 - 3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/12/2018 14:15:00 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
STAR RENTI 10/11/2018 08:00:00 3 - 0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ARENA RENTI 02/12/2018 16:15:00 3 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 03/11/2018 13:15:00 6 - 0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 01/12/2018 13:00:00 2 - 1
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI 10/11/2018 16:30:00 1 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI 20/10/2018 16:15:00 4 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
STAR RENTI - - 0 - 3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 02/02/2019 12:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ 08/12/2018 18:00:00 2 - 5
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 14/10/2018 13:00:00 3 - 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 01/12/2018 11:00:00 1 - 6
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ARENA RENTI 19/01/2019 15:00:00 2 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ARENA RENTI - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 30/03/2019 18:15:00 5 - 2
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 24/11/2018 17:00:00 2 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 19/01/2019 12:15:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
STAR RENTI 20/01/2019 16:15:00 1 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - - 3 - 0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08/12/2018 11:15:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 03/02/2019 18:30:00 4 - 0
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 02/02/2019 08:45:00 1 - 5
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ 08/12/2018 14:15:00 3 - 1
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20/10/2018 17:00:00 2 - 6
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/01/2019 09:00:00 6 - 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 20/10/2018 10:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ARENA RENTI 21/10/2018 14:30:00 5 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
STAR RENTI 06/04/2019 17:15:00 7 - 3
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI 02/12/2018 16:15:00 1 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/10/2018 13:00:00 2 - 4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 15/12/2018 12:30:00 1 - 2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
STAR RENTI 16/03/2019 15:00:00 0 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ 15/12/2018 09:30:00 0 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 16/12/2018 18:45:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/01/2019 15:30:00 2 - 3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 26/01/2019 11:15:00 2 - 2
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 26/01/2019 12:30:00 2 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 26/01/2019 18:00:00 0 - 5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ARENA RENTI - - 3 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 26/01/2019 08:45:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI - - 3 - 0
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/02/2019 10:00:00 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 09/02/2019 12:30:00 4 - 1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - - 0 - 3
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ARENA RENTI 09/02/2019 14:15:00 1 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
STAR RENTI 30/03/2019 19:00:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 13/04/2019 16:00:00 1 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - 3 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 06/04/2019 13:15:00 0 - 5
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
STAR RENTI 02/03/2019 14:00:00 1 - 1
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
STAR RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 17/02/2019 19:30:00 0 - 4
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 02/03/2019 17:30:00 0 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ARENA RENTI 31/03/2019 15:30:00 5 - 0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 30/03/2019 17:30:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 06/04/2019 11:00:00 3 - 0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 20/04/2019 11:00:00 2 - 2
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
STAR RENTI - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 02/03/2019 17:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ARENA RENTI - - 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 16/03/2019 09:00:00 4 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 20/01/2019 10:30:00 2 - 5
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 07/04/2019 12:30:00 1 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ARENA RENTI 06/04/2019 14:00:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ARENA RENTI - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 16/02/2019 18:00:00 1 - 0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 16/03/2019 12:15:00 1 - 6
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 16/03/2019 13:00:00 1 - 4
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
STAR RENTI 13/04/2019 21:15:00 1 - 3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ARENA RENTI 07/04/2019 12:00:00 0 - 3
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 24/03/2019 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16/02/2019 10:30:00 2 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
STAR RENTI 16/02/2019 08:45:00 3 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
STAR RENTI 02/02/2019 15:30:00 3 - 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ - - 3 - 0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - - 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 02/03/2019 09:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 08/12/2018 13:15:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
STAR RENTI 03/03/2019 11:00:00 1 - 3
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - - -
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ARENA RENTI 14/04/2019 17:00:00 1 - 1
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
DIAMOND'S SOCCER SCHOOL
ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ - - -
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ Α.Π.Ο.
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (1)
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 13/04/2019 12:30:00 3 - 0
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Π.Ο (3)
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ARENA RENTI 07/04/2019 14:15:00 2 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21/04/2019 16:00:00 2 - 0
ΣΧ.ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ (2006)
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ (1)
STAR RENTI 14/04/2019 08:45:00 4 - 2