ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Α' ΟΜΙΛΟΣ Κ 10 ( 8 Χ 8 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Α' ΟΜΙΛΟΣ Κ 10 ( 8 Χ 8 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 21/10/2018 10:00:00 4 - 8
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 01/12/2018 14:15:00 4 - 3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 24/11/2018 14:00:00 4 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ARENA RENTI 02/12/2018 10:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 15/12/2018 14:00:00 3 - 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI 16/03/2019 10:00:00 3 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 26/01/2019 13:00:00 1 - 6
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI 11/11/2018 14:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 25/11/2018 14:00:00 2 - 7
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 11/11/2018 10:00:00 3 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ARENA RENTI 16/12/2018 13:00:00 1 - 3
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI 15/12/2018 13:00:00 7 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ 13/01/2019 12:00:00 8 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 02/12/2018 11:00:00 2 - 7
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI 03/11/2018 13:00:00 7 - 3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 15/12/2018 13:00:00 5 - 0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ARENA RENTI 13/10/2018 09:00:00 2 - 6
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
SOCCERINO 02/12/2018 14:00:00 3 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 13/01/2019 13:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 06/04/2019 15:00:00 3 - 0
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 25/11/2018 12:00:00 1 - 6
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 10/03/2019 12:00:00 1 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
SOCCERINO 25/11/2018 16:00:00 8 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ARENA RENTI 08/12/2018 16:00:00 1 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI 03/02/2019 12:00:00 6 - 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
SOCCERINO 11/11/2018 12:00:00 0 - 3
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI 23/03/2019 13:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
SOCCERINO 27/01/2019 15:00:00 5 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 17/03/2019 13:00:00 5 - 0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI 31/03/2019 16:00:00 1 - 3
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 27/01/2019 10:00:00 4 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 10/02/2019 12:00:00 4 - 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 23/03/2019 13:00:00 0 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ARENA RENTI 10/02/2019 13:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 31/03/2019 13:00:00 5 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
SOCCERINO 19/01/2019 16:00:00 7 - 5
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI 30/03/2019 13:00:00 3 - 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 23/03/2019 14:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
SOCCERINO 16/02/2019 09:00:00 1 - 5
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
SOCCERINO 03/02/2019 15:00:00 3 - 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
SOCCERINO 02/02/2019 16:00:00 0 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI 24/03/2019 10:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ARENA RENTI 10/02/2019 17:00:00 1 - 5
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 13/01/2019 12:00:00 6 - 0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ARENA RENTI 17/03/2019 14:00:00 5 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 06/04/2019 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
ARENA RENTI 06/04/2019 11:00:00 0 - 3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ARENA RENTI 19/01/2019 13:00:00 1 - 0
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ARENA RENTI 14/04/2019 10:00:00 3 - 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΡΟΥΦ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (1)
SOCCERINO 16/02/2019 15:00:00 2 - 3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ FUTSAL
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
SOCCERINO 07/04/2019 17:00:00 1 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 1
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ARENA RENTI 20/01/2019 14:00:00 3 - 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (1)
ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Π.Ο.
ARENA RENTI 30/03/2019 13:00:00 3 - 0