ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ARENA Β' ΟΜΙΛΟΣ Κ 10 ( 7 Χ 7 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ARENA Β' ΟΜΙΛΟΣ Κ 10 ( 7 Χ 7 ) - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 20/10/2018 - 21/10/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
SOCCERINO 01/12/2018 14:00:00 3 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΑΚ. COERVER
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 03/11/2018 - 04/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI 09/12/2018 11:00:00 4 - 7
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 03/11/2018 12:00:00 3 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 10/11/2018 - 11/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
SOCCERINO 21/10/2018 11:00:00 7 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΑΚ. COERVER
SOCCERINO 20/10/2018 13:00:00 4 - 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 17/11/2018 - 18/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
SOCCERINO 03/11/2018 14:00:00 2 - 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
SOCCERINO 24/11/2018 11:00:00 6 - 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 20/10/2018 15:00:00 3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 24/11/2018 - 25/11/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS SEE-VALENCIA FC
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
SOCCERINO 11/11/2018 13:00:00 6 - 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΑΚ. COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI 09/12/2018 14:00:00 4 - 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 24/11/2018 16:00:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 01/12/2018 - 02/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
SOCCERINO 08/12/2018 15:00:00 0 - 2
ΑΚ. COERVER
GPS SEE-VALENCIA FC
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI 14/10/2018 13:00:00 5 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
SOCCERINO 10/11/2018 11:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 08/12/2018 - 09/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΑΚ. COERVER
SOCCERINO 14/10/2018 10:00:00 2 - 4
GPS SEE-VALENCIA FC
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
SOCCERINO 17/11/2018 11:00:00 3 - 6
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 15/12/2018 - 16/12/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
SOCCERINO 17/11/2018 14:00:00 6 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI 25/11/2018 14:00:00 5 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΟΜΑΔΑ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
SOCCERINO 17/11/2018 10:00:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 12/01/2019 - 13/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
SOCCERINO 04/11/2018 12:00:00 0 - 5
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI 13/10/2018 13:00:00 6 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 19/01/2019 - 20/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 26/01/2019 - 27/01/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΑΚ. COERVER
SOCCERINO 08/12/2018 11:00:00 4 - 3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 02/02/2019 - 03/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS SEE-VALENCIA FC
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 09/02/2019 - 10/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI - - -
ΟΜΑΔΑ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 16/02/2019 - 17/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
GPS SEE-VALENCIA FC
ARENA RENTI - - -
ΑΚ. COERVER
ΟΜΑΔΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 23/02/2019 - 24/02/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΑΚ. COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ARENA RENTI - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 02/03/2019 - 03/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. COERVER
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
GPS SEE-VALENCIA FC
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΟΜΑΔΑ 2
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΑΚ. COERVER
ARENA RENTI 01/12/2018 13:00:00 5 - 4
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA RENTI - - -
GPS SEE-VALENCIA FC
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 2
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ARENA RENTI - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ. COERVER
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2
Α.Ο ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ (1)
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ 2
GPS SEE-VALENCIA FC
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ (1)
ΟΜΑΔΑ 2
ARENA RENTI - - -
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Π.Ο. (2)
ΛΥΚΟΙ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ARENA RENTI - - -