ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΕΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΕΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/03/2019 12:00:00 3 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΧΕΡΩΜΑ 17/03/2019 13:00:00 2 - 6
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 16/03/2019 16:30:00 4 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/03/2019 11:00:00 4 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 31/03/2019 12:00:00 0 - 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΧΕΡΩΜΑ 07/04/2019 15:00:00 3 - 0
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 07/04/2019 12:00:00 2 - 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ELITE ATHENS ACADEMY
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/04/2019 14:00:00 4 - 6
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/04/2019 09:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΧΕΡΩΜΑ 13/04/2019 12:30:00 2 - 5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 13/04/2019 16:00:00 7 - 2
ELITE ATHENS ACADEMY
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 13/04/2019 17:30:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/05/2019 10:00:00 1 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ELITE ATHENS ACADEMY
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/05/2019 10:00:00 2 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/05/2019 16:00:00 2 - 2
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΧΕΡΩΜΑ - - 3 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - 3 - 0
ELITE ATHENS ACADEMY
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/05/2019 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/05/2019 - 26/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ BLUE
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ WHITE
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/03/2019 10:30:00 2 - 5
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΕΡΩΜΑ 19/05/2019 11:00:00 3 - 1
ELITE ATHENS ACADEMY
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -