ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ FAIR PLAYΟΜΙΛΟΣ GOLD1 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - FAIR PLAYΟΜΙΛΟΣ GOLD1 K12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 16/03/2019 - 17/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ 16/03/2019 19:30:00 -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ 16/03/2019 10:30:00 -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ 17/03/2019 13:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 30/03/2019 - 31/03/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 06/04/2019 - 07/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 13/04/2019 - 14/04/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 11/05/2019 - 12/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 18/05/2019 - 19/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - - -
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 25/05/2019 - 26/05/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α.Ο 1
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - - -
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β2
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - - -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ - - -
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ο.
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Β1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - - -