ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΛΗΣ - Α' ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/10/2017 14:00:00 1 - 4
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
AEK ROOTS
ΕΡΓΑΝΗΣ 15/10/2017 16:15:00 1 - 4
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 0 - 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 12:00:00 0 - 4
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/10/2017 18:00:00 1 - 7
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 10:00:00 2 - 3
AEK ROOTS
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/10/2017 14:00:00 3 - 0
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 22/10/2017 13:00:00 0 - 5
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 15:00:00 1 - 1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ 05/11/2017 14:00:00 0 - 3
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 14:00:00 0 - 4
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 05/11/2017 13:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΕΡΓΑΝΗΣ - - 3 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 13:00:00 1 - 7
AEK ROOTS
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 15:30:00 3 - 4
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 14:00:00 1 - 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/11/2017 12:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 14:00:00 1 - 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 14:00:00 3 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/11/2017 13:00:00 4 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 19/11/2017 12:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - 0 - 3
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/11/2017 10:30:00 1 - 0
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/11/2017 11:30:00 0 - 3
AEK ROOTS
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/11/2017 12:00:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/12/2017 14:00:00 2 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/12/2017 10:30:00 2 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/12/2017 14:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 14:00:00 -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 15:00:00 -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΕΡΓΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 15:00:00 -
AEK ROOTS
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 10/12/2017 13:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
AEK ROOTS
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
AEK ROOTS
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
AEK ROOTS
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
AEK ROOTS
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 2
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
PAO SOCCER SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 5
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
AEK ROOTS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -