ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 1 - 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
AEK ROOTS
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
JUVENTUS CGS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - 0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
AEK ROOTS
JUVENTUS CGS
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 2 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 6 - 2
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΟΜΑΔΑ 1
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ - - 3 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 1
JUVENTUS CGS
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - 0 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
AEK ROOTS
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 3 - 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
JUVENTUS CGS
PLANET - - 1 - 8
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - 3 - 2
AEK ROOTS
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 6 - 0
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ - - 8 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
JUVENTUS CGS
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 20/01/2018 14:45:00 3 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 0 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
AEK ROOTS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 2 - 8
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
DANIEL BATISTA FC 20/01/2018 16:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
JUVENTUS CGS
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - 1 - 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΟΜΑΔΑ 1
PLANET - - 3 - 0
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - 1 - 0
AEK ROOTS
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 7 - 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 5 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
JUVENTUS CGS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 27/01/2018 18:00:00 2 - 1
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ - - 4 - 9
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
AEK ROOTS
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 22/04/2018 11:30:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 3 - 0
JUVENTUS CGS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - 5 - 0
Α.Ο. COSMOS Β.Π
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
PLANET - - 0 - 3
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - 1 - 0
AEK ROOTS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 1 - 2
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
JUVENTUS CGS
ARENA ΜΑΡΟΥΣΙ - - 6 - 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 7 - 1
AEK ROOTS
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 22/04/2018 12:00:00 5 - 2
AEK ROOTS
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
JUVENTUS CGS
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 3 - 0
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 27/01/2018 19:30:00 3 - 6
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
JUVENTUS CGS
AEK ROOTS
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - 0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 28/04/2018 15:00:00 0 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 29/04/2018 16:00:00 1 - 3
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
JUVENTUS CGS
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 27/01/2018 09:45:00 2 - 0
AEK ROOTS
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΟΜΑΔΑ 1
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 3 - 0
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
DANIEL BATISTA FC 21/04/2018 14:00:00 7 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
JUVENTUS CGS
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 04/02/2018 14:00:00 2 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 03/02/2018 18:30:00 3 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
AEK ROOTS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 04/02/2018 18:00:00 2 - 4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
DANIEL BATISTA FC 03/02/2018 14:00:00 8 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
JUVENTUS CGS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 04/03/2018 16:45:00 3 - 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22/04/2018 16:00:00 1 - 2
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - - 3 - 0
AEK ROOTS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
DANIEL BATISTA FC 11/02/2018 14:00:00 5 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
SOCCER ACADEMY PENTELI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
JUVENTUS CGS
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 25/02/2018 12:45:00 2 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 06/05/2018 18:00:00 0 - 3
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
AEK ROOTS
DANIEL BATISTA FC 28/04/2018 14:00:00 2 - 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ 27/01/2018 20:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 0 - 0
JUVENTUS CGS
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - 3 - 0
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 04/03/2018 18:00:00 4 - 2
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 03/03/2018 16:30:00 7 - 1
AEK ROOTS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
DANIEL BATISTA FC 04/03/2018 14:30:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
JUVENTUS CGS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 11/03/2018 18:00:00 4 - 2
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
DANIEL BATISTA FC 11/03/2018 14:30:00 1 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
AEK ROOTS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 06/05/2018 17:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Π.Α.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΚΥΜΗΣ 18/03/2018 19:15:00 4 - 1
JUVENTUS CGS
MAC ΜΑΡΟΥΣΙ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 18/03/2018 17:30:00 2 - 0
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΝΘΟΥΣΑΣ 24/02/2018 18:30:00 1 - 4
ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
AEK ROOTS
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-