ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
PLANET - - 3 - 5
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ - - 0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
FAMILY SPORT CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 0 - 3
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - 3 - 0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΠΟ 22/10/2017 12:30:00 5 - 11
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - 1 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 21/10/2017 15:15:00 5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
FAMILY SPORT CLUB 05/11/2017 12:00:00 5 - 4
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
MAC MAROUSI 05/11/2017 10:15:00 2 - 10
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ 11/11/2017 12:00:00 -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 11/11/2017 10:00:00 -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 11/11/2017 18:00:00 -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΟΙΞΗΣ 11/11/2017 10:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
PLANET 18/11/2017 13:00:00 6 - 6
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
MAC MAROUSI 18/11/2017 12:00:00 3 - 6
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 18/11/2017 14:30:00 1 - 3
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
FAMILY SPORT CLUB 02/12/2017 14:00:00 5 - 0
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 02/12/2017 11:00:00 8 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
PLANET - - 8 - 4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 6 - 2
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - 5 - 3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
PLANET 09/12/2017 11:15:00 -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΕΠΟ - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΝΟΙΞΗΣ 09/12/2017 11:00:00 -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 10/12/2017 10:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ - - -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
FAMILY SPORT CLUB - - -
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
PLANET - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΠΟ - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
FAMILY SPORT CLUB - - -
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
PLANET - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
FAMILY SPORT CLUB - - -
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
PLANET - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
FAMILY SPORT CLUB - - -
ΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΓΚ. ΔΟΥΚΑ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Α.Π.Σ.
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -