ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 3 - 9
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 2 - 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
JUVENTUS CGS
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 24/03/2018 10:00:00 2 - 6
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 4
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET - - 3 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 27/01/2018 13:30:00 1 - 5
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 21/10/2017 12:30:00 5 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
JUVENTUS CGS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 21/10/2017 10:45:00 6 - 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 21/10/2017 14:00:00 5 - 9
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΚΥΜΗΣ 22/10/2017 10:45:00 2 - 0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 21/10/2017 11:30:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
CAMPEON FOOTBALL CLUB 05/11/2017 12:00:00 4 - 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 04/11/2017 10:00:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
SOCCER ACADEMY PENTELI 05/11/2017 12:00:00 2 - 8
Α.Ο. COSMOS Β.Π
JUVENTUS CGS
PLANET 04/11/2017 14:30:00 2 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 12/11/2017 13:00:00 4 - 6
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 11/11/2017 14:30:00 5 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 11/11/2017 12:30:00 7 - 2
JUVENTUS CGS
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 12/11/2017 10:00:00 5 - 6
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΥΜΗΣ 12/11/2017 11:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
CAMPEON FOOTBALL CLUB 19/11/2017 10:30:00 4 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
SOCCER ACADEMY PENTELI 18/11/2017 17:00:00 4 - 3
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
PLANET 18/11/2017 12:00:00 7 - 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
JUVENTUS CGS
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΚΥΜΗΣ 19/11/2017 10:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 02/12/2017 17:30:00 6 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 02/12/2017 11:30:00 3 - 3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 02/12/2017 10:00:00 3 - 4
JUVENTUS CGS
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 02/12/2017 10:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 6 - 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
PLANET - - 5 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 7
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - 9 - 6
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΥΜΗΣ - - 2 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
JUVENTUS CGS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
SOCCER ACADEMY PENTELI 09/12/2017 10:00:00 2 - 7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 09/12/2017 12:30:00 8 - 7
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 09/12/2017 09:30:00 6 - 7
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 09/12/2017 13:00:00 2 - 3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 09/12/2017 12:15:00 4 - 3
JUVENTUS CGS
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 09/12/2017 14:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 6 - 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΠΟ 16/12/2017 12:00:00 8 - 9
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 17/12/2017 09:30:00 7 - 4
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΚΥΜΗΣ 17/12/2017 11:30:00 1 - 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 16/12/2017 10:00:00 4 - 3
JUVENTUS CGS
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 17/12/2017 12:45:00 2 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
PLANET 14/01/2018 12:00:00 11 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI 13/01/2018 09:30:00 1 - 6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 13/01/2018 12:30:00 3 - 4
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
JUVENTUS CGS
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΠΟ 20/01/2018 12:30:00 -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 20/01/2018 09:30:00 4 - 5
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΥΜΗΣ 20/01/2018 12:00:00 5 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 20/01/2018 13:00:00 5 - 2
JUVENTUS CGS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 21/01/2018 12:00:00 4 - 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 20/01/2018 10:15:00 6 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 27/01/2018 10:00:00 3 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 27/01/2018 10:15:00 3 - 3
JUVENTUS CGS
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 28/01/2018 13:00:00 1 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 27/01/2018 17:00:00 1 - 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΥΜΗΣ 27/01/2018 10:00:00 8 - 3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 27/01/2018 12:30:00 9 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 04/02/2018 14:30:00 5 - 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 04/02/2018 10:30:00 2 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
JUVENTUS CGS
SOCCER ACADEMY PENTELI 04/02/2018 15:30:00 2 - 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
PLANET 03/02/2018 16:30:00 4 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΗΝΑ 90 04/02/2018 11:00:00 3 - 0
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 03/02/2018 10:00:00 7 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 10/02/2018 10:00:00 3 - 5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 10/02/2018 12:30:00 5 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 10/02/2018 10:00:00 7 - 0
JUVENTUS CGS
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 10/02/2018 10:30:00 5 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 11/02/2018 13:00:00 7 - 0
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΥΜΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 25/02/2018 11:00:00 5 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
SOCCER ACADEMY PENTELI 25/02/2018 12:00:00 0 - 4
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
PLANET 25/02/2018 14:30:00 2 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
JUVENTUS CGS
ΕΠΟ 25/02/2018 12:30:00 -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 24/02/2018 10:30:00 3 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 03/03/2018 13:00:00 7 - 8
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI 04/03/2018 15:00:00 1 - 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 04/03/2018 10:00:00 1 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
JUVENTUS CGS
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 03/03/2018 14:30:00 2 - 3
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 04/03/2018 11:00:00 2 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
SOCCER ACADEMY PENTELI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
PLANET

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 10/03/2018 13:00:00 2 - 7
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
JUVENTUS CGS
ΚΥΜΗΣ 11/03/2018 10:45:00 2 - 3
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
CAMPEON FOOTBALL CLUB 10/03/2018 10:00:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI 17/03/2018 15:00:00 0 - 5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 17/03/2018 18:30:00 8 - 7
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 17/03/2018 13:00:00 5 - 7
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 17/03/2018 18:00:00 3 - 4
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 17/03/2018 12:00:00 3 - 4
JUVENTUS CGS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 18/03/2018 19:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
PLANET - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΚΥΜΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
JUVENTUS CGS
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
PLANET - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
JUVENTUS CGS
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΥΜΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
JUVENTUS CGS
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
PLANET - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
JUVENTUS CGS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΙΥΣΑΣ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -