ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Β΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Β΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 3 - 9
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 2 - 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
JUVENTUS CGS
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
SOCCER ACADEMY PENTELI - - 0 - 4
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PLANET - - 3 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 21/10/2017 12:30:00 5 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
JUVENTUS CGS
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 21/10/2017 10:45:00 6 - 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 21/10/2017 14:00:00 5 - 9
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΚΥΜΗΣ 22/10/2017 10:45:00 2 - 0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 21/10/2017 11:30:00 5 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
CAMPEON FOOTBALL CLUB 05/11/2017 12:00:00 4 - 4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 04/11/2017 10:00:00 1 - 3
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
SOCCER ACADEMY PENTELI 05/11/2017 12:00:00 2 - 8
Α.Ο. COSMOS Β.Π
JUVENTUS CGS
PLANET 04/11/2017 14:30:00 2 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 12/11/2017 13:00:00 4 - 6
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 11/11/2017 14:30:00 5 - 0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 11/11/2017 12:30:00 7 - 2
JUVENTUS CGS
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 12/11/2017 10:00:00 5 - 6
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΥΜΗΣ 12/11/2017 11:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
CAMPEON FOOTBALL CLUB 19/11/2017 10:30:00 4 - 4
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
SOCCER ACADEMY PENTELI 18/11/2017 17:00:00 4 - 3
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
PLANET 18/11/2017 12:00:00 7 - 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
JUVENTUS CGS
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΚΥΜΗΣ 19/11/2017 10:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 02/12/2017 17:30:00 6 - 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 02/12/2017 11:30:00 3 - 3
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 02/12/2017 10:00:00 3 - 4
JUVENTUS CGS
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 02/12/2017 10:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 6 - 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
PLANET - - 5 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 1 - 7
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - 9 - 6
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΥΜΗΣ - - 2 - 0
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
JUVENTUS CGS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
SOCCER ACADEMY PENTELI 09/12/2017 10:00:00 -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ 09/12/2017 12:30:00 -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 09/12/2017 09:30:00 -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 09/12/2017 13:00:00 -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 09/12/2017 12:15:00 -
JUVENTUS CGS
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΩΣΤΕΑ- ΓΕΙΤΟΝΑ 09/12/2017 14:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΚΥΜΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
JUVENTUS CGS
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
PLANET - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
JUVENTUS CGS
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 20/01/2018 - 21/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΥΜΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
JUVENTUS CGS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 27/01/2018 - 28/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
JUVENTUS CGS
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΚΥΜΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 03/02/2018 - 04/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
JUVENTUS CGS
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
PLANET - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 10/02/2018 - 11/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
JUVENTUS CGS
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΥΜΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 24/02/2018 - 25/02/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
PLANET - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
JUVENTUS CGS
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 03/03/2018 - 04/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
JUVENTUS CGS
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 10/03/2018 - 11/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
PLANET - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
JUVENTUS CGS
ΚΥΜΗΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 17/03/2018 - 18/03/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
JUVENTUS CGS
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19 21/04/2018 - 22/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
PLANET - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΥΜΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
JUVENTUS CGS
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20 28/04/2018 - 29/04/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
PLANET - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
JUVENTUS CGS
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21 05/05/2018 - 06/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
ΚΥΜΗΣ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
JUVENTUS CGS
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22 12/05/2018 - 13/05/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
PLANET - - -
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΝΤΕΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
SOCCER ACADEMY PENTELI - - -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Α.Π.Ο.
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ - - -
Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1
JUVENTUS CGS
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - - -
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - - -