ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ Α΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ BAMBINI - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - Α΄ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ BAMBINI - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 14/10/2017 - 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - 0 - 3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - 1 - 4
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 6 - 9
Banner

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 21/10/2017 - 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗΣ 21/10/2017 11:00:00 7 - 2
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
PLANET 21/10/2017 10:00:00 2 - 5
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 04/11/2017 - 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 04/11/2017 13:30:00 0 - 6
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
MAC MAROUSI 04/11/2017 16:30:00 7 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 11/11/2017 - 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 11/11/2017 11:00:00 4 - 4
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗΣ 12/11/2017 12:00:00 8 - 4
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
PLANET - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 18/11/2017 - 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
MAC MAROUSI 18/11/2017 12:00:00 3 - 8
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
PLANET - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 25/11/2017 - 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
PLANET 02/12/2017 13:00:00 1 - 3
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
CAMPEON FOOTBALL CLUB 03/12/2017 09:30:00 9 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 02/12/2017 - 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - 1 - 7
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - 3 - 6
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 09/12/2017 - 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΑΝΟΙΞΗΣ 10/12/2017 14:00:00 -
Α.Ο. COSMOS Β.Π
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
PLANET - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 16/12/2017 - 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 13/01/2018 - 14/01/2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΚ. ΒΑΣΙΛΗ ΛΑΚΗ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
CAMPEON FOOTBALL CLUB - - -
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Π.Σ.
Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ - - -
ΑΝΟΙΞΗ ΑΟ
Α.Ο. COSMOS Β.Π
ΑΝΟΙΞΗΣ - - -