ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
SELECAO 19/10/2019 14:30:00 -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ 20/10/2019 10:00:00 -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ 19/10/2019 12:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 19/10/2019 10:00:00 -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 02/11/2019 12:15:00 -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ 03/11/2019 11:00:00 -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
SELECAO - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
SELECAO - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
SELECAO - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 22/02/2020 - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ 22/02/2020 - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 22/02/2020 - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 22/02/2020 - -