ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 19/10/2019 12:30:00 -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 02/11/2019 18:30:00 -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 02/11/2019 10:00:00 -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ 02/11/2019 14:00:00 -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
SUPER LEAGUE ΚΟΡΩΠΙΟΥ 02/11/2019 13:15:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΡΕΠΟ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΡΕΠΟ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΡΕΠΟ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 22/02/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 1928 F.C.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 1928 F.C.
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ(!)
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -