ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ELITE ATHENS CLUB
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ELITE ATHENS CLUB
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 03/11/2019 15:00:00 -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 02/11/2019 11:00:00 -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΔΙΩΝΗ 03/11/2019 15:30:00 -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
FORZA ΣΠΑΤΑ 02/11/2019 13:00:00 -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ 02/11/2019 12:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ELITE ATHENS CLUB
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ELITE ATHENS CLUB
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ELITE ATHENS CLUB
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ELITE ATHENS CLUB
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΔΙΩΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
SELECAO - - -
ELITE ATHENS CLUB
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
FACTORY FOOTBALL - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ELITE ATHENS CLUB
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΔΙΩΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ELITE ATHENS CLUB
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
FACTORY FOOTBALL - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ELITE ATHENS CLUB
FACTORY FOOTBALL - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS CLUB
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
SELECAO - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ELITE ATHENS CLUB
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS CLUB
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
FACTORY FOOTBALL - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ELITE ATHENS CLUB
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS CLUB
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ELITE ATHENS CLUB
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS CLUB
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (2)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2011
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ(1)
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ (1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ELITE ATHENS CLUB
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -