ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 19/10/2019 12:30:00 -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 20/10/2019 11:00:00 -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ 19/10/2019 12:15:00 -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 19/10/2019 12:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 02/11/2019 17:30:00 3 - 1
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ 02/11/2019 14:00:00 1 - 1
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 03/11/2019 11:00:00 3 - 0
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 02/11/2019 17:15:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 26/10/2019 13:00:00 1 - 2
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 24/11/2019 09:30:00 1 - 0
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 23/11/2019 12:00:00 2 - 2
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23/11/2019 14:30:00 3 - 2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 23/11/2019 10:00:00 3 - 3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 23/11/2019 14:30:00 2 - 2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
OKEANOS SPORTS CENTER 24/11/2019 11:00:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 01/12/2019 10:00:00 0 - 0
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 30/11/2019 09:00:00 3 - 1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ 30/11/2019 14:00:00 4 - 2
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 30/11/2019 17:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 07/12/2019 14:30:00 1 - 1
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 07/12/2019 12:00:00 0 - 3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 07/12/2019 10:45:00 3 - 0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
OKEANOS SPORTS CENTER 07/12/2019 14:30:00 4 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
OKEANOS SPORTS CENTER 12/01/2020 11:00:00 1 - 3
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 12/01/2020 12:00:00 0 - 0
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 11/01/2020 12:15:00 6 - 11
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 18/01/2020 11:00:00 6 - 3
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 18/01/2020 11:00:00 3 - 1
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 18/01/2020 10:00:00 5 - 0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
OKEANOS SPORTS CENTER 26/01/2020 11:00:00 7 - 2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 25/01/2020 10:30:00 4 - 1
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 26/01/2020 12:30:00 0 - 4
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 25/01/2020 13:00:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 08/02/2020 10:00:00 5 - 2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ 15/02/2020 12:30:00 4 - 1
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 16/02/2020 11:00:00 2 - 1
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 15/02/2020 13:30:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 22/02/2020 - -
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 22/02/2020 - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22/02/2020 - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΑΡΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 22/02/2020 - -
ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22/02/2020 - -