ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 19/10/2019 10:00:00 3 - 6
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 19/10/2019 09:45:00 6 - 1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΔΙΩΝΗ 19/10/2019 14:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 02/11/2019 11:00:00 2 - 2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 02/11/2019 14:30:00 3 - 3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 02/11/2019 12:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
FACTORY FOOTBALL 09/11/2019 13:00:00 3 - 2
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 09/11/2019 12:00:00 2 - 4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 09/11/2019 12:30:00 3 - 6
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΔΙΩΝΗ 09/11/2019 14:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 23/11/2019 15:00:00 2 - 2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ 23/11/2019 10:00:00 5 - 0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 16/11/2019 10:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
SELECAO 24/11/2019 17:15:00 5 - 5
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 23/11/2019 13:00:00 1 - 1
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 23/11/2019 13:30:00 0 - 5
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΙΩΝΗ 23/11/2019 10:00:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ 30/11/2019 10:00:00 2 - 2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 30/11/2019 14:00:00 2 - 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 30/11/2019 12:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 08/12/2019 13:00:00 0 - 3
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 07/12/2019 13:00:00 1 - 6
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑ ΒΑΡΗΣ 07/12/2019 14:30:00 2 - 2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΔΙΩΝΗ 08/12/2019 11:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
FAIRPLAY - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 11/01/2020 15:00:00 0 - 1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - - -
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 11/01/2020 10:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 18/01/2020 11:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΩΝΗ 25/01/2020 10:00:00 0 - 3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 25/01/2020 14:15:00 -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 25/01/2020 14:00:00 2 - 3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 25/01/2020 10:00:00 5 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
SELECAO - - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 01/02/2020 12:30:00 2 - 1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΙΩΝΗ 01/02/2020 10:15:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 08/02/2020 11:30:00 1 - 0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΔΙΩΝΗ 09/02/2020 17:00:00 0 - 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 09/02/2020 12:00:00 4 - 1
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 08/02/2020 12:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
FACTORY FOOTBALL - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
OKEANOS SPORTS CENTER 15/02/2020 14:30:00 4 - 1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 15/02/2020 09:45:00 4 - 0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 15/02/2020 13:00:00 4 - 1
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 15/02/2020 10:00:00 4 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 1928 F.C.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 22/02/2020 - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 22/02/2020 - -
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 22/02/2020 - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 22/02/2020 - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 22/02/2020 - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ(ΕΠΣΑΝΑ)
ΡΕΠΟ
ΔΙΩΝΗ 22/02/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ(ΕΠΣΑΝΑ)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΔΙΩΝΗ 07/03/2020 10:00:00 0 - 1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΜΑΡΑΘΩΝΑ 08/03/2020 11:30:00 -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
OKEANOS SPORTS CENTER 07/03/2020 - 4 - 3
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
SELECAO 07/03/2020 10:00:00 -
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
FAIR PLAY ΓΕΡΑΚΑ 08/03/2020 10:15:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 14/03/2020 - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
OKEANOS SPORTS CENTER 14/03/2020 - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ (1)
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 14/03/2020 - -
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 14/03/2020 - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 14/03/2020 - -