ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 02/11/2019 16:00:00 -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
SELECAO 02/11/2019 10:00:00 -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ 03/11/2019 11:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
SELECAO - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
FACTORY FOOTBALL - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ - - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 25/01/2020 - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ 25/01/2020 - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
SELECAO 25/01/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ 01/02/2020 - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 01/02/2020 - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 01/02/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΛΟΥΤΣΑΣ 08/02/2020 - -
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 08/02/2020 - -
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ 08/03/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΖΗΡΙΔΗ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
FACTORY FOOTBALL 15/02/2020 - -
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 15/02/2020 - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
OKEANOS SPORTS CENTER 15/02/2020 - -