ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
FORZA ΣΠΑΤΑ 02/11/2019 12:00:00 -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 02/11/2019 09:00:00 -
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
CHAMPIONS CLUB 02/11/2019 10:00:00 -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ 02/11/2019 11:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
CHAMPIONS CLUB - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
CHAMPIONS CLUB - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
CHAMPIONS CLUB - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
CHAMPIONS CLUB - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
CHAMPIONS CLUB - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
CHAMPIONS CLUB - - -
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
OKEANOS SPORTS CENTER - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
Δ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
ΠΑΣ ΓΕΡΑΚΑ
PLANET ONE ΠΑΛΛΗΝΗΣ - - -
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (1)
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -