ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 19/10/2019 14:30:00 4 - 3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 26/10/2019 10:00:00 2 - 3
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 19/10/2019 14:30:00 2 - 1
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΧΕΡΩΜΑ 19/10/2019 11:15:00 6 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΧΕΡΩΜΑ 02/11/2019 09:45:00 0 - 3
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 03/11/2019 09:30:00 1 - 6
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΔΙΩΝΗ 02/11/2019 17:00:00 0 - 5
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 03/11/2019 17:30:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 09/11/2019 12:00:00 3 - 1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09/11/2019 17:00:00 2 - 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 09/11/2019 17:15:00 1 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΔΙΩΝΗ 16/11/2019 17:30:00 3 - 3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 16/11/2019 17:15:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 23/11/2019 10:00:00 4 - 1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΛΟΥΤΣΑΣ 23/11/2019 15:00:00 4 - 0
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 23/11/2019 15:30:00 3 - 0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23/11/2019 16:45:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΔΙΩΝΗ 30/11/2019 17:00:00 0 - 2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ 16/11/2019 12:00:00 2 - 1
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΔΙΩΝΗ - - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ - - -
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
FORZA ΣΠΑΤΑ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
CHAMPION CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ - - -
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ - - -