ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΙΑΝΙΑΣ 26/10/2019 10:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ 03/11/2019 09:30:00 1 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 19/01/2020 10:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 07/12/2019 12:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 23/11/2019 10:00:00 4 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ 16/11/2019 12:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 26/01/2020 17:00:00 1 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 11/01/2020 09:30:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΕ ΜΑΡΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΔΙΩΝΗ 15/02/2020 12:30:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ 08/02/2020 10:00:00 4 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΡΑΦΙΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
GPS VALENCIA C.F.-MESOGEIA
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ 22/02/2020 - -