ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - BOCA CUP ΕΠΣΑΝΑ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΡΕΠΟ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ 19/10/2019 12:00:00 0 - 4
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 19/10/2019 12:30:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 02/11/2019 12:15:00 3 - 0
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ 26/10/2019 12:30:00 6 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΡΕΠΟ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 10/11/2019 14:30:00 2 - 1
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΕΠΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 17/11/2019 13:30:00 5 - 1
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 16/11/2019 10:30:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΡΕΠΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 23/11/2019 13:30:00 5 - 3
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 30/11/2019 14:00:00 6 - 5
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ 30/11/2019 14:00:00 2 - 2
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΡΕΠΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 07/12/2019 10:30:00 2 - 0
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΡΕΠΟ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ 08/12/2019 14:00:00 0 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - - -
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΡΕΠΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ - - -
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΡΕΠΟ
ΛΟΥΤΣΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 19/01/2020 12:15:00 2 - 2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΛΟΥΤΣΑΣ 18/01/2020 14:00:00 7 - 3
ΡΕΠΟ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΛΟΥΤΣΑΣ 25/01/2020 14:15:00 3 - 3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 26/01/2020 12:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΑΡΗΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 02/02/2020 13:00:00 1 - 1
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 01/02/2020 11:00:00 3 - 2
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΡΕΠΟ
ΓΗΠΕΔΟ 1 01/02/2020 - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ 08/02/2020 10:15:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 15/02/2020 12:00:00 6 - 5
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 16/02/2020 13:30:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΛΟΥΤΣΑΣ 22/02/2020 - -
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 1928 F.C.
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 22/02/2020 - -
ΑΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΙΦΤΗΣ 22/02/2020 - -
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΚΕΑΣ
ΛΟΥΤΣΑΣ 23/02/2020 - -
ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 22/02/2020 - -