ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
STAR RENTI 19/10/2019 11:00:00 3 - 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
STAR RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/11/2019 18:45:00 1 - 2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
STAR RENTI 02/11/2019 20:15:00 0 - 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - 3 - 0
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 03/11/2019 11:00:00 2 - 3
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/11/2019 11:00:00 0 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 09/11/2019 20:00:00 1 - 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
STAR RENTI

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 17/11/2019 09:00:00 1 - 6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
STAR RENTI 10/11/2019 18:00:00 0 - 4
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 3 - 0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23/11/2019 18:30:00 2 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2019 17:15:00 3 - 0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
STAR RENTI 17/11/2019 12:30:00 1 - 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR RENTI 23/11/2019 14:15:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
STAR RENTI 01/12/2019 15:00:00 0 - 3
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
STAR RENTI 30/11/2019 15:00:00 0 - 3
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 01/12/2019 19:30:00 2 - 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 01/12/2019 16:00:00 3 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2019 19:30:00 0 - 0
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - - -
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΩΤ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - - -
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΓ. ΚΟΣΜΑ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ - - -