ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Κ16 - ΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 03/11/2019 11:00:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 09/11/2019 20:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR ΒΟΥΛΑΣ 12/01/2020 10:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR RENTI 23/11/2019 14:15:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR RENTI 07/12/2019 15:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2019 19:30:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
STAR RENTI 22/12/2019 13:30:00 2 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΜΙΛΩΝ Α.Ο.Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
STAR RENTI 09/02/2020 17:00:00 -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15 22/02/2020 - 23/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16 07/03/2020 - 08/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17 14/03/2020 - 15/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/02/2020 14:15:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18 21/03/2020 - 22/03/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -