ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14 - ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 20/10/2019 12:30:00 3 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 30/11/2019 11:45:00 1 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΓΟΥΔΗ 19/10/2019 15:15:00 0 - 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/11/2019 13:15:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 24/11/2019 13:00:00 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/11/2019 18:00:00 5 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΥΜΗΤΤΟΥ 02/11/2019 13:00:00 5 - 0
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ 24/11/2019 11:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 03/11/2019 12:30:00 3 - 6
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 01/12/2019 17:00:00 1 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 21/12/2019 13:30:00 -
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΓΟΥΔΗ 01/12/2019 10:30:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ 29/02/2020 09:00:00 -
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΥ 10/11/2019 13:15:00 3 - 0
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΓΟΥΔΗ - - 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 24/11/2019 09:00:00 1 - 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 01/12/2019 12:00:00 2 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/11/2019 12:30:00 5 - 0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 15/12/2019 16:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΥΜΗΤΤΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ - - 0 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΟΥΔΗ 08/12/2019 16:45:00 5 - 0
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 24/11/2019 18:45:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΥ 08/12/2019 13:00:00 4 - 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/11/2019 11:30:00 0 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 16/11/2019 14:15:00 6 - 5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 08/12/2019 18:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ 19/01/2020 17:15:00 1 - 6
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΓΑΝΗΣ 19/01/2020 15:15:00 4 - 0
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΥΜΗΤΤΟΥ 19/01/2020 12:30:00 3 - 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΕΡΓΑΝΗΣ 19/01/2020 10:30:00 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 12/01/2020 12:30:00 3 - 2
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ 12/01/2020 09:45:00 3 - 4
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 12/01/2020 09:15:00 0 - 5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ 11/01/2020 11:00:00 5 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 15/12/2019 13:00:00 6 - 3
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΥΜΗΤΤΟΥ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΕΡΓΑΝΗΣ 22/02/2020 12:45:00 1 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 23/02/2020 12:00:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 25/01/2020 12:45:00 3 - 1
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/01/2020 17:15:00 4 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 26/01/2020 09:15:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΥΜΗΤΤΟΥ 02/02/2020 10:00:00 4 - 2
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 01/02/2020 15:30:00 3 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΟΥΔΗ 02/02/2020 11:00:00 3 - 1
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/02/2020 15:30:00 0 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 08/02/2020 12:45:00 0 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 08/02/2020 11:45:00 5 - 2
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΓΟΥΔΗ 09/02/2020 12:00:00 2 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09/02/2020 17:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ 16/02/2020 13:00:00 0 - 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Ο.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 16/02/2020 11:00:00 1 - 3
Α.Ο ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 4
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15/02/2020 16:30:00 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-