ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΥ 21/12/2019 12:45:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/11/2019 14:30:00 0 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10/11/2019 16:00:00 0 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ALMA CLUB 16/11/2019 13:30:00 1 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/11/2019 13:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2019 18:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 07/12/2019 12:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 14/12/2019 20:15:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 12/01/2020 16:00:00 1 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/01/2020 17:00:00 2 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
ALMA CLUB 25/01/2020 17:30:00 3 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΣΧ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 23/02/2020 12:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο. 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ο. (1)
Α.Ο.Η ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 15/02/2020 12:00:00 0 - 4