ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Β¨ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Β¨ΟΜΙΛΟΣ Κ12 - ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΧΕΡΩΜΑ 20/10/2019 14:30:00 2 - 0
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 20/10/2019 14:00:00 3 - 6
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ORION SPORTS CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ELITE ATHENS Club
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/11/2019 15:00:00 1 - 3
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 02/11/2019 09:00:00 1 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 03/11/2019 14:00:00 3 - 0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 03/11/2019 12:30:00 3 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 09/11/2019 12:00:00 2 - 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΧΕΡΩΜΑ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 10/11/2019 12:00:00 2 - 0
ELITE ATHENS Club
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ORION SPORTS CLUB 09/11/2019 11:00:00 6 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ELITE ATHENS Club
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 17/11/2019 17:15:00 3 - 4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16/11/2019 17:15:00 5 - 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ORION SPORTS CLUB

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 24/11/2019 09:15:00 0 - 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 24/11/2019 16:00:00 3 - 2
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΕΡΩΜΑ 23/11/2019 14:00:00 0 - 2
ELITE ATHENS Club
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 24/11/2019 11:00:00 1 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 01/12/2019 18:00:00 3 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 01/12/2019 09:00:00 3 - 4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ORION SPORTS CLUB 30/11/2019 12:30:00 2 - 4
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 01/12/2019 15:00:00 2 - 0

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 07/12/2019 17:30:00 1 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 07/12/2019 12:30:00 2 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 22/12/2019 17:00:00 5 - 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ELITE ATHENS Club
ΧΕΡΩΜΑ 07/12/2019 14:00:00 3 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 15/12/2019 15:00:00 0 - 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 15/12/2019 16:00:00 5 - 3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ELITE ATHENS Club
ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14/12/2019 18:00:00 1 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS Club
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 11/01/2020 16:30:00 1 - 3
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΧΕΡΩΜΑ 11/01/2020 12:00:00 3 - 0
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 12/01/2020 17:00:00 3 - 2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ORION SPORTS CLUB 11/01/2020 13:00:00 0 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 18/01/2020 12:45:00 3 - 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 19/01/2020 15:00:00 1 - 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ELITE ATHENS Club
ORION SPORTS CLUB 18/01/2020 13:00:00 2 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS Club
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ 26/01/2020 14:00:00 6 - 0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΧΕΡΩΜΑ 26/01/2020 14:00:00 2 - 1
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ 26/01/2020 13:00:00 5 - 1

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ORION SPORTS CLUB - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ELITE ATHENS Club
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ELITE ATHENS Club
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΕΡΩΜΑ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ 2
ΓΛΥΦΑΔΑΣ - - -
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2
ORION SPORTS CLUB - - -
Π.Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ELITE ATHENS Club
ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ
ΧΕΡΩΜΑ - - -