ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΙΛΟΥ ΝΟΤΙΟΣ Β¨ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ - ΝΟΤΙΟΣ Β¨ΟΜΙΛΟΣ Κ10 - ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1 19/10/2019 - 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 5Χ5 19/10/2019 09:00:00 7 - 9
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 19/10/2019 09:00:00 4 - 6
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ - -

-
ΟΜΑΔΑ 1
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2 02/11/2019 - 03/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΜΑΔΑ 1
ΓΟΥΔΗ - - 3 - 0
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ 03/11/2019 11:00:00 6 - 2
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 03/11/2019 17:00:00 5 - 8
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΕΠΟ - - 3 - 6

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3 09/11/2019 - 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ 5Χ5 09/11/2019 09:00:00 5 - 6
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΟΥΔΗ 09/11/2019 14:00:00 2 - 4
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΓΑΝΗΣ 10/11/2019 11:30:00 5 - 5
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4 16/11/2019 - 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - 3 - 0
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/11/2019 12:15:00 8 - 5
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ 17/11/2019 09:30:00 10 - 8
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 16/11/2019 11:00:00 2 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5 23/11/2019 - 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ 23/11/2019 11:00:00 -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΓΟΥΔΗ 24/11/2019 10:00:00 -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΤΡΑΧΩΝΩΝ 23/11/2019 14:30:00 -
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - 0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 6 30/11/2019 - 01/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 7 07/12/2019 - 08/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΟΜΑΔΑ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8 14/12/2019 - 15/12/2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΟΥΔΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 9 11/01/2020 - 12/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10 18/01/2020 - 19/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΟΜΑΔΑ 1
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11 25/01/2020 - 26/01/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΓΟΥΔΗ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΠΟ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12 01/02/2020 - 02/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΟ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13 08/02/2020 - 09/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ - - -
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Δ΄ - - -
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΓΟΥΔΗ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΠΟ - - -

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14 15/02/2020 - 16/02/2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ-ΩΡΑ ΣΚΟΡ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
ΝΕΟΙ ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Σ.
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 3
ΕΠΟ - - -
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2Α
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Σ.
ΤΡΑΧΩΝΩΝ - - -
Α.Ο ΒΥΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΓΑΝΗΣ - - -
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΟΜΑΔΑ 1
ΕΠΟ - - -